Kawały i dowcipy

Masz coś śmiesznego czym chciałbyś się podzielić? Zamieść to tutaj i podziel się z innymi.
leonpro778
Administrator
Kontaktowanie:

Kawały i dowcipy

Postautor: leonpro778 » 08 lip 2010, 10:25

Jak sama nazwa mówi... im śmieszniejszy tym lepiej.

A to jakie mi się przypomniały:

Do szpitalnej sali, gdzie leża pacjenci ze sztucznymi płucami wpada elektryk i oznajmia:
- No panowie. Oddychajcie teraz głęboko bo za chwile na godzinę wyłączam prąd.
----

Żul rozsiadł się wygodnie na ławce w parku. W ręku trzyma denaturat, popijając od czasu do czasu, drugą ręką masturbuje się. Po chwili mówi sam do siebie:
- Eh, nie ma to jak szampan i dziwki.
----

:)
Obrazek

Administrator gry

mayday

Re: Kawały i dowcipy

Postautor: mayday » 08 lip 2010, 10:34

Moja kolej:

Popis sprawności służb na Saharze. Udział biorą CIA, KGB i Mosad. Zadanie: w jak najszybszym czasie pojmać i doprowadzić do bazy wielbłąda. Pierwszy rusza Mosad, po sześciu godzinach poszukiwań wracają z wielbłądem. Następne CIA. Po czterech godzinach wracają z wielbłądem. Ostatnie rusza KGB. Po godzinie wracają ciągnąc na linie... słonia. Agenci Mosadu i CIA oponują mówiąc, ze zawody dotyczą wielbłądów. Słysząc to słoń bije się trąbą w piersi i mówi:
- Jak Boga kocham jestem wielbłąd.

Pułkownik zwraca się do żołnierzy mających jechać na wojnę do Czeczenii:
- Za każdą głowę Czeczeńca będę wam płacił po 3 dolary, zrozumiano? A teraz rozejść się.
Po kwadransie do pułkownika przychodzi kilkunastu żołnierzy. Każdy z nich trzyma po kilka ludzkich głów. Pułkownik:
- Nie przesadzacie chłopaki? Przecież jesteśmy jeszcze pod Moskwą!
Obrazek

leonpro778
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: leonpro778 » 07 wrz 2010, 12:57

To skoro mam jeden dowcip to i ja tak na szybko:

Pani w szkole pyta Jasia:
- Jasiu, gdzie zwykle sypiają Twoi rodzice?
Jasiu na to:
- Chyba na jakimś sznurku bo wieczorem zawsze słyszę: "Stary, spuszczaj się szybciej bo do roboty nie zdążysz!"

:D :D :D
Obrazek

Administrator gry

bart2000

Postautor: bart2000 » 08 wrz 2010, 10:54

Moja kolej:

- Dzisiaj proszę państwa będziemy mówić o kłamstwie - zaczął profesor.
Po czym zadał pytanie grupie studentów:
- Kto przeczytał moją książkę?? Wszyscy podnieśli ręce
- A więc proszę państwa , to był przykład kłamstwa. Owszem książkę napisałem, ale jeszcze nie oddałem do druku.

i jeszcze jeden:

Rzecz dzieje się w Egipcie. Pewien Beduin ma wielki problem ze swoim nowo nabytym wielbłądem, który nigdzie nie chce iść. Z trudem zaciąga go do warsztatu samochodowego w jakiejś mieścinie i poczyna błagać mechanika:
- Panie, zrób coś, żeby to bydlę zechciało mnie słuchać i chodzić tam, gdzie chcę!
- Wprowadź go pan na kanał - radzi mechanik. Gdy oboje zaciągnęli wielbłąda, mechanik wziął wielki młot i przyłożył mu z całej siły w genitalia. Wielbłąd zapiszczał z bólu i pobiegł przed siebie w siną dal. Beduin zaczyna płakać i krzyczy:
- Jak ja go teraz dogonię?!
- Stawaj pan na kanał...

:D
Obrazek

mayday

Postautor: mayday » 13 wrz 2010, 11:51

Hehe... a to znacie??

Statek zatonął a uratowali się tylko czterej faceci: Niemiec, Polak, Rusek i Murzyn.
Po długim dryfowaniu brakło im jedzenia i stwierdzili, że muszą kogoś wyrzucić.
Padło na murzyna, ale Niemiec stwierdził, że to nie fair i zarządził konkurs, kto nie odpowie na pytanie ten wylatuje. Pierwsze pytanie do Polaka:
- Kiedy zrzucono bombę na Nagasaki?
- 1945 r.
- Ok, zostajesz
Pytanie do Rosjanina:
- Ile osób zginęło?
- 60 tys.
- Ok, zostajesz.
Do Murzyna:
- Nazwiska!
Obrazek

bart2000

Postautor: bart2000 » 02 paź 2010, 16:35

To teraz standard o Jasiu:

Mama wysyła Jasia do sklepu. Jasiu jest już w sklepie i mówi:
- Poproszę kilo soli.
Sprzedawca odpowiada:
- Jasiu, to jest nowy sklep i jeszcze nie mam wagi. Nasypię Ci tak na oko, dobrze?
- W dupe k...wa sobie nasyp a nie mi na oko!!!
Obrazek

leonpro778
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: leonpro778 » 26 sie 2011, 15:08

To teraz z serii czarny humor...

Facetowi w urodziło się dziecko. Ojciec oczywiście od razu chce je obejrzeć ale lekarz mówi do niego:
- Panie, ale te dziecko nie ma rąk.
- To nic, chcę je zobaczyć.
- Panie, ale te dziecko nie ma też nóg.
- To nic, i tak chcę je zobaczyć.
- Ale my nawet nie wiemy jakiej jest płci.
- Panie! Pokaż mi pan mojego dzieciaka!
Lekarz prowadzi go na salę i okazuje się, że są tylko same oczy. Facet macha przed tymi oczyma:
- Ti ti ti... - a lekarz do niego:
- Niech sie pan nie trudzi, ono też nie widzi...

:)
Obrazek

Administrator gry

bart2000

Postautor: bart2000 » 26 cze 2012, 16:01

To teraz moja kolej, w oczekiwaniu na nową wersję gry :-)

Ojciec mial dwóch synów, pesymistę i optymistę. Postanowił zbadać ich zachowanie w czasie gdy dostaną jakiś prezent. Pesymista dostał klocki lego i kolejkę a optymista końskie gówno. Ojciec wręczył im prezenty i po godzinie sprawdza jak dzieci się bawią.

Wchodzi do pokoju pesymisty a tam dziecko narzeka, że kolejka się pospuła a klocki nie pasują do siebie itd.

Wchodzi do pokoju optymisty a tutaj dzieciak cały ufajdany w gównie, rozrzuca wszystko na boki i szczęśliwy sie wydziera:
- Tu gdzieś musi być konik!!!

:-)
Obrazek

Gualdal

Postautor: Gualdal » 06 sie 2015, 19:29

- Od dzisiaj, Kubusiu, koniec z miodkiem - przecież ty się już ledwie w drzwiach mieścisz. Możesz jeść cokolwiek innego, ale miodku już nie dostaniesz.
- Chyba rzeczywiście masz rację, Prosiaczku, bo jakoś tak ostatnio naszła mnie dziwna ochota na schabowego z kapustą.
- ... chociaż z drugiej strony, to te drzwi zawsze wydawały mi się nieco zbyt wąskie...
Obrazek

Wróć do „Humor”